PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94638}

Zaginione

The Missing
6,7 7 117
ocen
6,7 10 1 7117
Zaginione
powrót do forum filmu Zaginione

Totalne zaskoczenie!

ocenił(a) film na 8

Co za świetny film! Nie mogłam wzroku oderwać! Ciekawy, wciągający, trzymający w napięciu +
świetna gra aktorska, fabuła, muzyka. Wspaniały klimat i zgodzę się z niektórymi tutaj, że
owiany jakąś taką tajemnicą... chociaż tak naprawdę w gruncie rzeczy wszystko jest jasne.
Dawno się tak nie zaskoczyłam. Oglądając zdjęcia, opinie (no właśnie 6,6 na filmwebie? Ludzie
nie żartujcie!) myślałam, że to raczej niewysokich lotów produkcja, taka zrobiona właściwie nie
wiadomo po co, bo ani pewnie wielkiej kasy nie zarobiła, ani oka nie cieszy. A tu taka
niespodzianka... I na szczęście SPOILER............. brak totalnego happy endu. Chociaż szczerze
powiedziawszy cały czas miałam wrażenie, że to matka umrze.
Mi ten wątek z czarami się nawet podobał, dodawał właśnie tej tajemnicy i sprawił, że film jest wyjątkowy,
a nie tylko zwykły western. W ogóle ten klimat trochę jak z horroru - to też było wyjątkowe jak na film
tego gatunku.
Tu nie ma stereotypu, że na końcu jedna walka i koniec. Naprawdę "łapie za pysk" i nie daje
spokoju, wytchnienia - akcja końcowa trwa z pół filmu.
Z pewnością obejrzę jeszcze niejeden raz.

użytkownik usunięty
googaify

O tym właśnie mówiłam - nietypowy western z ciekawą historią i genialną grą aktorską.

ocenił(a) film na 8
googaify

Dlatego nie warto sugerować się ogólną oceną na filmwebie ;)
Już nie jeden raz przeżyłam miłą niespodziankę (i odwrotnie).

googaify

łaaaaa no wątek z czarami - odloooot! genialne genialne! a tak w ogóle to zmieniłabym nazwę gatunku na baśn , o. bo to była właśnie taka totalna opowieść o walce dobra ze złem. noo taak. "w tobie są dwa psy- jeden dobry, drugi zły" . zdecydowanie na plus. A na Cate to można w nieskończoność patrzyć, czyż nie? a Tommy Lee Jones achhhhhhh brak słów. cudo :)

pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
googaify

Dobra amerykanska produkcja. Produkcja wlasnie. Bez jakis artystycznych uniesien i bez jakis problemow do przekazania. Ale dobre kino przygodowe. Bardzo ciekawa muzyka i ladne zdjecia. Mozna bez stresu ogladnac.

googaify

Bardzo popieram, nie lubię westernow a ten film połknęłam w całości. Świetny, wspaniała gra aktorska, genialnie dobrana obsada [kolejny film z Cate Blanchett, który jest wspaniały]. Tommy Lee Jones, Aaron Eckhart i mała córeczka - bomba!!!! Film z serduszkiem :)

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 10
googaify

Oglądałem już ładnych parę lat temu i nadal jestem pod wrażeniem.

ocenił(a) film na 8
Mario1211

potwierdzam, świetny film. Wpadłam na niego na Ale Kiono. Byłam już zmęczona i miałam iść spać ale oczywiście na koniec musiałam sprawdzić czy czasem nie ominie mnie coś ciekawego do obejrzenia, i tak trafiłam na ten film. Myślałam że pewnie zasnę po 5 minutach ale siedziałam jak zaklęta do 3 nad ranem i obejrzałam go do końca.

ocenił(a) film na 4
googaify

Ten film zaczyna się jak dobra kiełbasa-smakuje bez musztardy. Potem jest co raz gorzej 50% -mięsa. Nas sam koniec zostaje długi ciągnący się flak który trzeba przeżuwać i fakt że z przyprawami ( Blanchet ) nie zmienia tego że to pusty flak.
Jeśli są ludzie którzy lubią jeść śrubki i gwoździe-to nie dziwią oceny w przedziale 8-10 od ludzi którzy lubią jeść kichę-wszak to kwestia gustu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones